Author: U***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice color, quality is good, will order this shop again, thanks u.
Màu sắc: Màu Hồng baby
Price: 46.000₫
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Animal |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Jelly |
| Festivals | New Year |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều dài | 17 cm |
| Chiều rộng | 16 cm |
| SKU | sb2404241705464501 |
Author: U***1
Date:
Review: nice color, quality is good, will order this shop again, thanks u.
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: v***y
Date:
Review: High quality and highly recommended
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: A***a
Date:
Review: Nice product nice stuff
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: s***5
Date:
Review: Recommend, overall good. Very nice and fast delivery yeah
Màu sắc: Màu Hồng baby
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm